آبگرم خورهه محلات

بنام خدا

یکی دیگر از آبگرمهای نزدیک به تهران البته بعد از آبگرم رینه ، آبگرمی در یکی از روستاهای محلات بنام خورهه می باشد که حداکثر با سه ساعت رانندگی از تهران قابل دسترسی است.

این آبگرم برای اهالی استانهای مرکزی ، قم ، اصفهان و لرستان شناخته شده تر و نزدیکتر هست اما ساکنین تهران هم می توانند در یک برنامه یک روزه مسیر قم - کاشان را در پیش گرفته و از خروجی مشهد اردهال از آزاد راه اصفهان خارج شده و ضمن زیارت امامزاده سلطانعلی ابن محمد باقر (ع) به سمت دلیجان برانند و حتی اگر فرصتی داشتند از غار بسیار زیبا و بلکه زیباترین غار ایران هم بازدید نمایند ... ضمناً به هیچوجه نگران گم کردن مسیر نباشند چرا که بعد از دلیجان و در مسیر محلات تابلوهایی شما را راهنمایی می کنند.

نقشه آبگرم محلات

مسیر دیگری هم برای رسیدن به آبگرم هست که آنهم جاده  قدیم اصفهان و بعد از سلفچگان می باشد که شاید مسیر راحتتری باشد اما کند تر است.

در این روستا نیز مثل روستای رینه تقریبا تمامی منازل روستا حوضچه هایی دارند و آبگرم گوگردی را به آنجا هدایت کرده و با اجاره منازلشان به مسافران ، این حوضچه ها را در اختیار انان قرار می دهند که البته شاید به مذاق بعضی ها خوش نیاید اما چند مورد هم استخرهای عمومی در سطح روستا هست که بخصوص برای کسانی که مایل به شبمانی در روستا نیستند مناسب است.

اما ... ابگرم محلات دارای یک هتل جهانگردی نیز می باشد که علاوه بر اینکه دارای اتاقهایی برای اسکان مسافرین می باشد در حال حاضر نیز در حال توسعه بوده و  عنقریب ساختمانهای ویلایی و سوئیت نیز به مجموعه هتل اضافه خواهد شد. این هتل دارای استخر عمومی ، استخر خصوصی و حوضچه های خصوصی و عمومی نیز می باشد که از بهداشت خوبی هم برخوردار است که حتی در صورت عدم اقامت در هتل هم می توان از امکانات آبگرم هتل و استخرها و حوضچه های ان استفاده کرد.

استخر آبگرم خصوصی خورهه

یکی از استخرهای خصوصی آبگرم خورهه محلات

قیمت استخرهای عمومی و حوضچه ها مناسب بوده و استخر خصوصی هتل جهانگردی برای مدت یکساعت (که البته بیشتر از آن نمی شود در آب گرم گوگردی دوام آورد) در حال حاضر چهارصد هزار ریال می باشد.

توصیه : اگر از نعمت بزرگترها در خانواده بهره مند هستید که (اغلب هم مشکلات مفصلی دارند که ابگرمهای گوگردی معمولا خاصیت تسکین درد دارند) توان مسافرتهای یک یا دو روزه را دارند ، حتما سری به آبگرم محلات بزنید و بهتر است قبل از مسافرت با هتل جهانگردی تماس و اتاق رزرو نمایید.

هتل جهانگردی آبگرم محلات

آدرس : کیلومتر 15 جاده محلات

تلفن تماس و پذیرش : کد 0864 شماره های 3323444- 3323555-3325044

پیشنهاد : حداقل یکی از مسیر های رفت یا برگشت را از آزاد راه اصفهان انتخاب کنید تا هم به زیارت مشهد اردهال بروید و هم بازدید از غار چال نخجیر دلیجان داشته باشید.

 

/ 0 نظر / 2424 بازدید