در تدارک دجال

بنام خدا

به گزارش شیعه آنلاین، شیخ «یاسین عجلونی» از شیوخ وهابی اردن در سخنرانی چند روز پیش خود با مطرح کردن ادعاهای عجیبی،... اعلام کرد :

- بر اساس روایات موجود، " محمد " فرزند «ملک عبدالله دوم» (محمد ابن عبدالله) ، همان "مهدی منتظر" است که در آخرالزمان ظهور خواهد کرد!

او همچنین گفت: انشاءالله در سال 1446 هجری قمری، یعنی حدودا بعد از 13 سال ما شاهد آزادی کامل بیت المقدس و بازگشت آن به صاحبان اصلی اش یعنی مسلمانان خواهیم بود.

البته گفتنی است که خاندان پادشاهی اردن "هاشمی" است و پیش از روی کارآمدن آل سعود در عربستان سعودی، کلیدداران کعبه به شمار می رفتند . این خاندان نسب خود را به حسن مثنی از نوادگان امام حسن(ع) می رسانند که البته مورد نقد بعضی مورخین و نسب شناسان می باشد.

در افسانه های اسرائیلی (اسرائیلیات) موعود حاصل پیوند شرق و غرب است و "محمد" ای که پسر ملک عبدالله است از مادری اروپایی بنام "رانیا" زاده شده است . گرچه بانو نرگس (نرجس خاتون یا ملیکا) مادر حضرت مهدی (عج) نیز بنا به بعضی روایات(به زعم بنده عجیب و غریب) دختر یشوعا پسر قیصر روم است و مادرش از فرزندان شمعون از حواریین حضرت عیسی (ع) است که این روایات نیز سعی در پیوند زدن منجی و موعود به شرق و غرب عالم است.

به استناد حدیثی از حضرت رسول اکرم که مورد قبول اهل تسنن و تشیع می باشد مهدی موعود (عج) همنام حضرت محمد ابن عبدالله (ص) و از نسل حضرت زهرا (س) می باشد و همین موضوع در طول تاریخ مستمسک ظهور مهدی های زیادی شده که همگی هم از هاشمیون بوده اند.

و اینک بنظر می رسد : وهابیون که بسیاری از نشانه ها را دنبال می کنند و به نیروهای جهادی خود (تروریستها) وعده آخرالزمانی می دهند در تدارک "دجال " هستند.

یا علی مدد

 

/ 0 نظر / 52 بازدید