آیا خواص ما اهل کوفه اند؟

بنام خدا

"من بیشتر از تمام دوستان انتقاد و ان‌قلت دارم اما الآن دعوا میان اصل جمهوری‌اسلامی و اجانب است. همه می‌دانیم پنجاه ‌سال دیگر وزارت‌خارجه انگلیس اسناد محرمانه دخالت‌های خارجی را رو خواهد کرد. انتخاب الآن بین ولایت‌فقیه و آمریکا وانگلیس است نه بین احمدی‌نژاد و موسوی یا... الآن قضیه فرق کرده و برایم جالب است یکی از آقایان مدعی ذوب در ولایت مثل آیت‌الله... و دکتر... پیدایشان نیست. همه مصلحت‌اندیش‌های فرصت‌طلب و ترسو رفته‌اند توی پستوهایشان و من که همیشه متهم بوده‌ام وقتی می‌بینم این سید بزرگوار تک‌وتنها مانده زورم می‌آید به خیال مصلحت و عافیت‌اندیشی خفه شوم، چون فضا غبارآلود است و حرف‌زدن مصلحت نیست.

 

من واقعا نمی‌فهمم همه کسانی که حیثیت و آبرو و مناصب  و همه چیزشان را از آقای خامنه‌ای داشته‌اند امروز توی کدام سوراخ‌موش قایم شده‌اند!

 

می‌دانم گردوغبار که بخوابد دوباره از بنزهای ضدگلوله بیرون می‌آیند و مصاحبه می‌کنند و تلویزیون فیلمشان را پخش می‌کند و خطبه‌های نمازجمعه شروع می‌شود ..."

 

متن بالا از وبلاگ "نمایندگی مجاز" حجه الاسلام محمد رضا زائری است . ایشان در آخرین نوشته یا بواقع در نوشته پایانی وبلاگ فوق مطالب ارزشمندی نوشته است که به دوستان توصیه میکنم مطالعه نمایند.

براستی اگر از روز ٢٢ خرداد تا همین امروز رفتارها و حرکات بسیاری از سینه چاکان رهبری و ولایت فقیه را رصد کنیم چند درصد خواص ما اهل کوفه خواهند بود؟!

 

پیوند : به وبلاگ دختر شاه پریون هم سری بزنید و کمی از زندگی در سال ٣٠٠٠ لذت ببرید.

 

 

یا علی مدد

/ 0 نظر / 6 بازدید