جنگ نامفهوم!؟

بنام خدا

شهدای گمنام

شهدای گمنام

روی سنگ قبر اینان فقط دو کلمه نوشته شده است : شهید گمنام

مردان رشیدی که نه تنها جان بلکه حتی نام و نشان خود را برای حفظ ناموس ایران و ایرانی هدیه کردند... اقای کیارستمی ناکام کدام آرزوست که اینان را کشته یک جنگ بی معنی می داند ؟!

راستی که 8 سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس جوانان رشید سرزمین مان نباید برای کسی که جز سیاه نمایی هنری ندارد بی معنی باشد. اگر غیر از این بود باعث تعجب می شد.

برای کسانی که خیلی دوست داشتند برادر و خواهر نژاد بعثی و بچه های اشتراکی با اعراب داشته باشند و جوانان رشید این مرزو بوم  با بذل جانشان مانع رسیدن به آرزوهایشان شده اند سالهای دفاع مقدس باید که بی معنی و نامفهوم باشد!!!

باور کنید خجالت کشیدم بیشتر از این برای ایشان ابراز احساسات کنم!!!

بی ربط نوشت !!!: دوستی تذکر داده که کارم " دفاع بد" هست. قبول می کنم و دستها بالا. پاراگراف آخر اصلاح شد .البته پاراگراف بالا فعلا هست.

پینوشت : آقای کیارستمی مصاحبه انجام داده و اعلام کرده که به نظرشان همه جنگها بیهوده هستند و " ... اما مسوول جنگ کسی است که آغازش می‌کند نه کسی که دفاع می‌کند. این جنگ به ما تحمیل شد و نمی‌خواستیم درگیر این جنگ شویم..."

با این حساب معلوم نیست ایشان چرا در آن جلسه پیش اجانب جوگیر شده و خود را به یکباره در خاکریز صدامی ها دیده که جنگ بیهوده و نامفهوم راه انداخته اند ... اما اگر در خاکریز ایران بودند قطعا طبق فرمایش خودشان "دفاع "می دیدند و مدیون این جوانان می شدند:
... "ببینید ما همه‌ نسبت به رزمندگان دین داریم، من تصور نمی‌کنم حتی کسانی که ضد انقلاب‌ هستند چه داخل و چه خارج ایران، بتوانند در این دین شک بکنند. "

/ 0 نظر / 82 بازدید