کشکول قلعه
آرشیو وبلاگ
نویسنده: مسعود قلعه - ۱٢ دی ۱۳۸٧

بنام خدا

 

صرفنظر از عظمت حماسه سالار و مولای آزادگان و نیز اوج و شکوه ایثار و فداکاری یاران حضرت ابا عبدالله (ع) و گستره و وسعت اندوه و مصیبت حادثه کربلا ، در این حادثه مطلب بسیار مهم و خطرناکی نهفته است که شاید از دید بسیاری مخفی مانده باشد و بسیاری نیز بنا به مصلحت اندیشی مایل به بیان آن نیستند.

و همینطور ، صرفنظر از طمع کاری و حرص و آز کوفیان و آرزوی نزدیکی سرداران و افسران کوفه و شام به دستگاه حاکمه و یزید و ابن زیاد و ترقی و ارتقاء پست و مقام و منصب  با کشتن اهل بیت پیامبر ، در تمامی صحنه های روز عاشورا به گفتگوهایی بر می خوریم که همه از "دین"  دم می زنند و حتی فرزند پیامبر را به دوزخ (که البته جایگاه خودشان است) بشارت میدادند و ... اگر چه کشتار اهل بیت به دلایل شیطانی بود ولی همه و همه علت این درگیری را " دین " می دانستند و در نهایت هم فرزند پیامبر دین اسلام را بخاطر " دین اسلام " سر بریدند!

براستی آیا به قدرت نهفته در " دین" هرگز اندیشیده اید؟

توانایی تطهیر " کشتار اهل بیت موسس دین " توسط "پرچمداران دین" بسیار خطرناکتر از هر ابزار دیگری است حتی خطرناکتر از "انجام جنایت ".

آیا هرگز به "توانایی تطهیر جنایت" توسط "دینداران موثر" اندیشیده اید؟

 

"تطهیر جنایت" در سه مرحله قبل از انجام جنایت ، حین انجام جنایت و بعد از انجام جنایت صورت میگیرد . در تراژدی کربلا این عمل تطهیر جنایت آنهم بر علیه خاندان رسالت در هر سه مرحله انجام گردید اما فقط در دو مرحله موفق گردید و تنها در مرحله پایانی بشدت شکست خورد و همان است که امروزه بشریت این حادثه غمبار را محکوم می کند و ما شیعیان این "شکست بزرگ اسلام" را  "پیروزی عظیم اسلام" میدانیم چرا که خون حسین مظلوم (ع) نیرنگ "تطهیر" را برملا و رسوا ساخت.

خود سالار شهیدان با همه بلاغت و شیوایی سخن و قرابتش به رسول الله قادر به انجام آن نشد ولی خون حسین به کمک رسالت زینب (س) موفق گردید و "پرچمداران دین " و " شیفتگان قدرت" را ذلیل و رسوا ساخت . تا به قیام قیامت ...

 

یا علی مدد...

کدهای اضافی کاربر :