کشکول قلعه
آرشیو وبلاگ
نویسنده: مسعود قلعه - ٢ خرداد ۱۳۸٢
یا جبار

در امريکا بيش از ۲۵۰۰ موسسه مطالعات استراتژيک وجود دارد که تغییرات و تحولات جوامع مختلف را مورد مطالعه دقیق علمی قرار می دهند . این موسسات که بروشهای پیشرفته علمی - که گاهی حتی دانشگاههای امریکا هم از این روشهای پیشرفته اطلاع ندارند - در مورد تحولات جهانی تحقیق و پژوهش انجام داده و نتیجه تحقیقات را برای مراکز تصمیم گیری استکباری ارسال می کنند تا توطئه کنندگان با اطلاعات دقیق و علمی بتوانند اتفاقات اینده را پیش بینی کرده و بتوانند از اتفاقات ناگوار پیشگیری کنند .
موسساتی که در مورد اسلام و مذهب شیعه مطالعات پیگیر دارند وقتی در مسیر تحقیق و پژوهش شان به موضوع امام زمان ( امام دوازدهم شیعیان ) و موضوع غیبت ایشان برخوردند . با مطالعات مستمر و شبانه روزی دریافتند که با موضوعی بغرنج ( ! ) روبرو هستند و باز هم پس از مطالعات زیاد دریافتند که طبق نظریه انتظار پس از ظهور این موعود ؛ دنیا از قید و بند فساد و ظلم و بیداد و ... ازاد خواهد شد و دیگر حکومت بیداد گران عالم پایان خواهد یافت .
پس با وحشت هرچه تمامتر دست به کار شدند و مطالعات بیشتری در مورد نحوه پیشگیری از قیام مولای شیعیان جهان و موعود همه مظلومان عالم انجام داده و دست بکار اجرایی شدند .

نه اینکه فکر کنید عمل فرعون را تکرار کردند نه ! این مطالعات بیحد و حصر نشان داده بود که عمل فرعون نقص داشت چون اگر ناقص نبود موسی بدنیا نمی امد ...

مثل هر اقدام استراتژیک دیگر ابتدا شروع کردند روی مغز نسل جوان کار کنند و برای اینکار تارهای عنکبوتی تنیدند و انگاه کرمهای بی مغز و ... را در این تارها مامور کردند تا ...

از هنر و سینما و ماهواره و علم و ... نهایت استفاده را کردند تا ... تا اینکه بودجه ایالات متحده صرف پیشگیری از این وحشت مدام شد ...

تا اینکه ...
روزی؛ نمی دانم کیسینجر بود یا برژینسکی یا شاید هم بوش پدر یا ... خلاصه یکی از همین چش ابی های موبور - که اصل و نسب شان معلوم نیست به کدام ملیت می رسد شاید هم ایرانی باشند - پس از موشکافی های فراوان در تاریخ اسلام و ایران و عرب به یک نتیجه جالب توجه و مهم دست یافت و خیال همه را راحت کرد .
اشتباه نکنید او راهی برای جلوگیری از ظهور اقا پیدا نکرده بود ؛ بلکه به مطلب مهمی دست یافته بود که خیالش را از این قیام راحت کرده بود :
« مگر « شمر بن ذی الجوشن » برای همان یکبار بود که متولد شد ؟! ... مگر باز هم « حرمله » ای بدنیا نخواهد امد ؟! ... « ابن ملجم » ها فراوانند باز !... « جعده » هایی نیز پیدا می شوند ! ... هنوز این قوم ابستن « زیاد » هاست که از شدت بی پدری به فرزندی ابوسفیان ها افتخار کنند و « ابن زیاد » ها ...

پس دستور استراتژیک صادر شد :
هیچ کاری برای جلوگیری از این ظهور نمی توان کرد و برای سرکوبی این قیام تنها باید شمر ها و حرمله ها و ابن مرجانه ها و ابن سمیه ها را پرورش داد تا این قوم بالقوه خود حساب موعود را برسند . ( همدیگر را خیلی زود پیدا می کنند بهم لینک می دهند و اماده می شوند ...)
[اقتباس از یکی از نوشته های میر شکاک ]

توضیح :
ضمن عذر خواهی از دوستداران اقا امام زمان ( عج ) ؛ این متن را برای تنبه کسانی نوشتم که ماهیت سگی شان بر همه اشکار است و اگر خودشان هم کمی کنکاش کنند مطمئنا درخواهند یافت که فرزند مادرانشان هستند . اینها در تارهای عنکبوتی که سخت سست بنیاد است چون کرم در هم می لولند و از بوی عفونت خود مست اند تا اتش جهنم را پذیرا گردند .
والسلام

کدهای اضافی کاربر :