کشکول قلعه
آرشیو وبلاگ
نویسنده: مسعود قلعه - ۱٧ شهریور ۱۳۸۸

بنام خدا

ظاهراً این روزها همه برای ما پروژه دارند . هر کسی از هر جناحی پروژه ای در دست دارد و دوران دوران سازندگی است خلاصه.

پروژه "اعتراف گیری" تمام نشده پروژه "کهریزک" راه می افتد و هنوز به سرانجام نرسیده پروژه "آزار جنسی کروبی" کلید می خورد . هنوز کروبی ٨٠ ضربه شلاق را نوش جان نکرده که پروژه "ممنوعیت مراسم احیا" در حرم حضرت امام (ره) و حضرت معصومه (س)مطرح می شود.متعاقباً توسط فرزند محترم سید الشهدا ٧٢ تن ، پروژه "٧٢ تن سازی کشتگان فتنه " هیاهو بپا می کند آنهم بدون اسامی ٢٢ نفره شهدای بسیج که بیشترشان جزغاله شده اند و جالب آنکه اسم این وبلاگ نویس در این لیست ٧٢ نفره هست که در این مدت بقول خودش از دیار باقی می نوشته است و تازه جالبتر اینکه از سوال و جواب نکیر و منکر هم چیزی یادش نمی آید!

و البته از همه مهمتر پروژه  "کاشت ، داشت ، برداشت" آقای رئیس جمهور هست که همچنان در مرحله اول بوده و ایشان یک تنه مشغول کودپاشی مملکت می باشند و ما هم تنها امیدواریم تا خشکسالی و سیل و زلزله باعث نشود که از برداشت غافل بمانیم .خوش بحال فوتبالیستهای چمنی!

و در نهایت توضیه میکنم "اعترافاتی که شنیده نشد" را حتماً بخوانید و بدانید که آقای حجاریان تئوریسین اصلاحات (بقول خانم فائزه هاشمی بخوانید : انقلاب مخملی) چگونه کمینگاه شیطان را لو داده است.

باور کنیم که با درج جملاتی از شهید مطهری در مقدمه کتابهای علوم انسانی و یا با نوشتن یک یا دو حدیث نمی توان کتابهای علوم انسانی وارداتی را اسلامی کرد چه برسد به اینکه ادعا کنیم دانشگاههایمان اسلامی شده است!

پیوند : در همین رابطه "جنبش تقلب و تجاوز" سهند عزیز را هم بخوانید.

یا علی مدد

 

کدهای اضافی کاربر :